Regulamin programu lojalnościowego Karta Klienta TERI GRAND

Program Karta klienta TERI GRAND jest przeznaczony dla klientów dokonujących zakupów detalicznych we wszystkich sklepach stacjonarnych TERI GRAND.

1.    Aby przystąpić do programu należy dokonać jednorazowego zakupu za kwotę ponad 400 złotych lub przedstawić paragony kasowe na kwotę ponad 900 złotych.

2.     KARTA STAŁEGO KLIENTA umożliwia jego posiadaczowi dokonywanie zakupów towarów z 5% rabatem tylko w sklepie stacjonarnym.

3.     Wydanie KARTA STAŁEGO KLIENTA poprzedzone jest wypełnieniem wniosku o wydanie karty. Dane zawarte we wniosku są wyłącznie do dyspozycji organizatora programu tj. firmy SIMEX z siedzibą w 62-800 Kaliszu, Aleja Wojska Polskiego 62c.

4.    Aby rabat został przyznany posiadacz KARTY STAŁEGO KLIENTA jest zobowiązany wręczyć kartę pracownikowi punktu sprzedaży przed dokonaniem płatności.

5.    Rabat cenowy wynikający z posiadania KARTY STAŁEGO KLIENTA nie łączy się z żadnymi innymi promocjami i nie dotyczy towarów przecenionych.

6.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, zawieszenia lub zakończenia programu. Taka informacja zostanie umieszczona w punktach sprzedaży TERI GRAND.

7.    Niniejszy regulamin programu KARTA STAŁEGO KLIENTA będzie uznany za zaakceptowany przez uczestnika z chwilą podpisania wniosku o wydanie KARTY STAŁEGO KLIENTA.

Produkt dodany do listy obserwowanych produktów