Warunki wymiany i zwrotu towarów

W trosce o zapewnienie komfortu zakupów w sklepach TERI GRAND wprowadziliśmy możliwość wymiany i zwrotu towaru w terminie 3 dni od daty zakupu.

Sprzedaż objęta możliwością wymiany i zwrotów w ciągu 3 dni  (trzech dni) wprowadzona została od dnia 1 czerwca 2012 roku i trawa, aż do odwołania. Konsument ma prawo skorzystać z możliwości wymiany lub zwrotu towaru opierając się o następujące zasady:

  1. Towar, który konsument zamierza zwrócić nie może posiadać jakichkolwiek oznak użytkowania i uszkodzeń, powinien być  kompletny, czysty, wolny od zapachów w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu i metką oraz dowodem zakupu.
  2. Zwrot towaru należy dokonać w sklepie, w którym został zakupiony, przedkładając obsłudze sklepu dowód zakupu, który został mu wydany w chwili zakupu oraz wydruk z terminala płatniczego jeśli płatności dokonano przez kartę.
  3. Zwrot ceny, którą klient uiścił przy zakupie, odbywa się tylko i wyłącznie w tej samej formie, w jakiej zapłacił. Jeżeli płatność odbyła się kartą płatniczą to zwrot odbędzie się tylko za pomocą tej samej karty płatniczej, którą dokonano zakupu. Jeśli płatność odbyła się gotówką klient otrzyma zwrot gotówki.
  4. Możliwość wymiany lub zwrotu towaru można dokonać tylko w ciągu 3 dni od dnia zakupu. Przykład: towar zakupiono w poniedziałek, więc zwrotu można dokonać najpóźniej w czwartek.
  5. Właściciel sklepów TERI GRAND ma prawo odwołać możliwość wymiany lub zwrotów.
  6. Ewentualne skargi związane ze sposobem załatwienie wymiany lub zwrotu proszę kierować do kierownika sklepu lub pisemnie do centrali firmy na adres firmy : SIMEX Rafał Banach siedzibą w Kaliszu, aleja Wojska Polskiego 62c lub na adres e-mail: info@terigrand.com.

Produkt dodany do listy obserwowanych produktów