Warunki odstąpienia od umowy / Zwrot produktu 

W przypadku, gdy zamówienie nie spełnia oczekiwań, Konsument ma możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania.

Warunkiem jest zwrot towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, z metkami oraz dowodem zakupu ( paragon fiskalny).

1. Zwrot / odstąpienie od umowy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy nas o tym poinformować w formie oświadczenia, złożonego w wybranej formie:

a) przy pomocy formularza:  pobierz >

b) za pomocą jakiegokolwiek innego jednoznacznego oświadczenia zawierającego informację o decyzji o odstąpieniu od umowy.

Oświadczenie można wysłać mailowo na adres sklep@terigrand.com lub drogą pocztową na adres do korespondencji: 

Sklep internetowy TERI GRAND

SIMEX Rafał Banach 

Aleja Wojska Polskiego 62c, 62-800 Kalisz

Zapakowane produkty należy odesłać na adres:

Sklep internetowy TERI GRAND

SIMEX Rafał Banach

Aleja Wojska Polskiego 62c, 62-800 Kalisz

Zwrotu płatności za zwracany towar dokonujemy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Konsumenta.

 

2.  Wymiana

W przypadku  wymiany zakupionego towaru, należy:

a)  Zwrócić towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu/ wymiany opierając się na zasadach zwrotu opisanych powyżej w punkcie 1.

Bezpośredni koszt zwrotu towaru ponosi klient.


b) Zamówić nowy produkt.

Na nowe produkty złożyć oddzielne zamówienie i opłacić je łącznie z kosztami wysyłki – niezależnie od odesłanego towaru.

Wymiany produktu  dokonujemy z reguły w ciągu 3 dni roboczych.

Zwrot lub dopłata należności wynikająca z różnicy ceny towarów wymienianych zostanie uwzględniona. O konieczności dopłaty Klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną, a w przypadku wystąpienia nadpłaty, będzie ona rozliczona w terminie 7 dni od daty sfinalizowania wymiany.

Towar, którego wymiana nie zostanie uznana (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Konsumenta.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem.

Formularz zwrotu/wymiany można także pobrać   pobierz >.

Produkt dodany do listy obserwowanych produktów