Zależy nam, aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Większość zamówień złożonych i opłaconych w dniu roboczym do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia.

Nasza standardowa dostawa jest bezpłatna jeśli wartość zamówienia wyniesie minimum 200 zł.

Odbieraj zamówienia tak jak lubisz. Do wyboru wygodne metody dostaw. 

Paczkomat InPost – to najwygodniejsza i bezpieczna forma odbioru zamówień. Czas dostawy to w 98% następny dzień roboczy. Do dyspozycji 24/7 i tysiące automatów w całym kraju. Polecamy wybrać płatność on-line podczas składania zamówienia, ale jest również możliwość odbiór paczki za pobraniem wówczas jest możliwość płatności przez BLIK, aplikacje InPost Mobile lub specjalnym linkiem płatności (PayByLink), który otrzymasz w wiadomości od przewoźnika.

Uwaga!

Nie ma możliwości opłacenia kwoty pobrania za pomocą karty płatniczej w PaczkomacieKurier InPost – to tradycyjny sposób dostawy zamówień. Czas dostawy to najczęściej 1dzień roboczy. Można wygodnie odebrać paczkę nie wychodząc z domu. Jest to jednocześnie też niedogodność, bo trzeba być w domu kiedy przyjedzie kurier. Kurier najczęściej dostarcza paczki w dni robocze w godzinach 8.00-18.00. To zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych i itp.. Kurier w większości przypadków dzwoni, ale nie jest to jego obowiązkiem. Płatności do wyboru: przedpłaty lub za pobraniem. Kurierowi przy odbiorze można zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

 

Odbiór w salonach Teri Grand – to prosta forma rezerwacji i jest możliwość przymierzenia w sklepie stacjonarnym Kaliszu lub w Koninie. Zamówienie możesz odebrać natychmiast jeśli w ofercie znajdują się wszystkie produkty z twojego zamówienia w wybranym sklepie. Informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru otrzymasz na email oraz SMS. Możliwość płatności on-line w trakcie składania zamówienia lub za pobraniem w salonie Teri Grand gotówką, kartą płatniczą lub przez BLIK.

Szybkie zwroty – to wygodny sposób na ewentualny zwrot produktów do naszego sklepu za pośrednictwem automatów Paczkomat InPost. Paczkę ze zwrotem możesz nadać na dwa sposoby: za pośrednictwem aplikacji InPost Mobile lub korzystając ze strony SzybkieZwroty.pl  .Opłata za dokonanie zwrotu towaru przez SzybkieZwroty.pl  to 11 złotych i zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy za odesłany towar.

Link do Instrukcji : SzybkieZwroty.pl – instrukcja  

SPOSÓB DOSTAWY WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA PRZEDPŁATA POBRANIE
PACZKOMAT od 200 zł

0 zł

0 zł
PACZKOMAT poniżej 200 zł 14 zł

19 zł

KURIER od 200 zł 0 zł

0 zł

KURIER poniżej 200 zł 15 zł

20 zł

Odbiór w salonie stacjonarnym każde zamówienie  0 zł

0 zł

Produkty dostarczane są pod wskazany adres tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.


Życzymy udanych zakupów

Produkt dodany do listy obserwowanych produktów